Všechno, co děláme, můžeme dělat jen díky lidem, které tu máme

Komiksová bublina

Dream team

Začali jsme ve třech v roce 2015, ale rychle jsme vyrostli, takže už je nás skoro čtyřicet. Mezitím jsme se třikrát přestěhovali, třikrát se vykoupali v moři a čtyřikrát mrzli na horách. A i když to zní jako klišé, pořád se máme rádi.

Ilustrační fotografieIlustrační fotografie
Ilustrace potřesení rukou

Kdo tomu velí

Na začátku byli tři – Kuba, Šimon a Piero – a stačilo to. Dnes už potřebujeme větší dohled. Na pozici CEO se potkáte s Adélou, Slávek dělá COO. A kluci? Piero vede Near & Dear, kam patříme, Šimon produkci a Kuba naše kreativní oddělení.

Ilustrační fotografie
Ilustrace kalendářeAbstraktní ilustrace

Projekťáci

Projekťáci se snaží, aby se věci děly správně a včas. Můžeš je vidět telefonovat, psát e-maily nebo dělat psí oči na vývojáře, že je potřeba ještě jedna úpravička, a to ASAP.

Ilustrační fotografie
Ilustrace telefonuIlustrace palce nahoru

Social media manažeři

Náš největší tým se stará, aby profily našich klientů byly krásné a plnily cíle. Proto neustále něco tvoří, vymýšlí kampaně nebo optimalizují reklamy, aby přinesly ty nejlepší výsledky.

Ilustrační fotografie
Ilustrace paletyIlustrace tužky a papíru

Kreativní tým

Naše nejkreativnější hlavičky najdeš tady. Může to vypadat, že jen koukají do prázdna – ve skutečnosti se jim v hlavách rodí nápady a koncepty, jak naše klienty udělat ještě šťastnější.

Ilustrace kalendářeAbstraktní ilustrace

Designéři

První, co od nich pochytíš, je, že to musí víc dýchat. Nikdo úplně neví, co to znamená, ale neva – věříme jim. Díky nim značky vypadají, jak mají.

Ilustrační fotografie
Ilustrace sluchátekAbstraktní ilustrace

Vývojáři

Vývojáři ovládají magické technologie a víceméně černobílé počítače. Najdeš mezi nimi lidi různých zájmů – od sportu po filozofii. Stereotyp ajťáka u nás nehledej, protože neexistuje.

Ilustrační fotografie
Ilustrace foťáku

Foto & video tým

Jejich poznávacím znamením jsou dva batohy na zádech a ruce plné techniky. Nedávno založili produkci VNV Productions, aby se blýskli ještě lepším obsahem pro ještě víc klientů.

Už se u nás vidíš?

Platíme penězi i láskou!