Account Manager

Ahoj,

v týmu nám chybí člověk, který se orientuje ve světě social media a má pár let zkušeností s vedením projektů. Hledáme totiž accounta (nebo taky project managera, záleží, co preferuješ 😅), kterému do rukou svěříme několik našich velkých klientů.  

Přáli bychom si najít někoho zodpovědného a organizačně schopného, protože budeš naší spojkou, na kterou musí být maximální spolehnutí.

Tvým denním chlebem bude:

Důležité je být proaktivní, umět prioritizovat a hlídat deadliny projektů i nastavených plánů. Popravdě se neobejdeš ani bez trochy administrativy – půjde hlavně o zadávání interních objednávek, tvorbu alokací, atd.

V rámci spolupráce s klienty řešíme sociální sítě a vytváříme kampaně, takže pokud máš přesah i někam jinam, například do nastavování reklam, máš u nás velké plus.

Chceme kolegu/kolegyni, který/á už s organizací projektů zkušenosti má, protože hledáme někoho, kdo nám pomůže růst a plnit sny naše i našich klientů. Ideální je pro nás dvouletá praxe na obdobné pozici v online prostředí.

Nástup by byl během ledna/února.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. 😉

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice