Content Manager

Ahoj 👋,

klienti nám přibývají a my do našeho social media týmu hledáme ještě jednoho content managera – člověka s kreativní duší, kterého zajímají trendy v marketingu a umí vymýšlet poutavý obsah pro různé značky.

Ptáš se, co by patřilo k tvé práci?

Sám nebo sama na to nebudeš. K ruce ti dáme accounta a designera, ale klidně i fotografa nebo copywritera.

Přáli bychom si najít někoho, kdo se jen tak nespokojí s průměrným výstupem a má snahu o kreativní přístup, protože buďme upřímní – slepě plnit zadání nikoho neposune. Měl/měla by ses umět komplexně zamyslet nad cílem komunikace, formáty, cílovkou i vhodným copy.

Popravdě – nehledáme začátečníka, ale ideálně někoho se zkušenostmi z agentury. Oceníme jakýkoliv přesah - do stylingu, copywritingu nebo fotky.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. 😉

Mrkni i na náš IG @storytlrs, abys poznal/a, co jsme zač. 💚

Pokud ti tahle nabídka dává smysl, určitě se nám ozvi. Bude tě čekat menší testovací zadání, na kterém si chceme ověřit tvoji kreativitu a poznat, jak nad věcmi přemýšlíš. Rádi ti pak na vypracované zadání dáme zpětnou vazbu a pokud v tobě uvidíme to pravé, domluvíme se na společném online pohovoru.  

Na konec ještě nutno říct, že hledáme někoho, kdo by mohl nastoupit v průběhu června/července na full time.

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice

Nikoho dalšího teď aktivně nehledáme. Šikovní lidé u nás ale mají dveře vždycky otevřené. Dej nám o sobě vědět a třeba to klapne.