Social Project Manager

Ahoj,

asi ti nemusíme říkat, že správné plánování je základ úspěchu, ale co ti musíme říct je to, že jsme se rozhodli najít si nového kolegu. :)

Ve Story TLRS řešíme digital - tvoříme weby a identity, staráme se o sociální sítě a vymýšlíme kampaně. Aby vše plynulo hladce, klient byl spokojený a tým věděl, na čem má pracovat, máme pod střechou bandu projekťáků, kteří tohle všechno mají v malíku.

Máme radost, protože nám projekty neustále přibývají a my můžeme začít hledat dalšího kolegu/kolegyni, který/á bude managovat social projekty a kampaně a další projekty týkající se digitalu.

Abychom tě trošku víc zasvětili, k práci project managera u nás patří:

Z toho vyplývá, že hledáme někoho zodpovědného a organizačně schopného. Často je totiž potřeba zvládat několik úkolů najednou, a proto bys měl/a být taky dobrým manažerem sám sobě.‍

Chceme kolegu/kolegyni, který/á už s organizací projektů zkušenosti má, protože hledáme někoho, kdo nám pomůže růst a plnit sny naše i našich klientů. Ideální je pro nás dvouletá praxe na obdobné pozici v online prostředí.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)

Pokud se ti to líbí, napiš nám na daniela.koprivova@storytlrs.cz a domluvíme se dál! :)

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice