Digital Project Manager

Ahoj,

asi ti nemusíme říkat, že správné plánování je základ úspěchu, ale co ti musíme říct je to, že jsme se rozhodli najít si nového kolegu. :)

Ve Story TLRS řešíme digital - tvoříme weby a identity, staráme se o sociální sítě a vymýšlíme kampaně. Aby vše plynulo hladce, klient byl spokojený a tým věděl, na čem má pracovat, máme pod střechou bandu projekťáků, kteří tohle všechno mají v malíku.

Máme radost, protože nám projekty neustále přibývají a my můžeme začít hledat dalšího kolegu/kolegyni, který/á bude managovat social projekty a kampaně a další projekty týkající se digitalu.

Abychom tě trošku víc zasvětili, k práci project managera u nás patří:

Z toho vyplývá, že hledáme někoho zodpovědného a organizačně schopného. Často je totiž potřeba zvládat několik úkolů najednou, a proto bys měl/a být taky dobrým manažerem sám sobě.‍

Chceme kolegu/kolegyni, který/á už s organizací projektů zkušenosti má, protože hledáme někoho, kdo nám pomůže růst a plnit sny naše i našich klientů. Ideální je pro nás dvouletá praxe na obdobné pozici v online prostředí.

Nástup by byl během listopadu na full time.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)

Pokud se ti to líbí, napiš nám na nikol@storytlrs.cz a domluvíme se dál! :)

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice