Esport Content Creator

Ahoj 👋,


vyznáš se dobře v esport světě, hlavně CS:GO, LoL, DOTA 2, FIFA a dalších? Chceš si přivydělávat něčím, co tě baví? Tak jsi tady správně!


Jsme kreativní digitální agentura Story TLRS a mimo jiné máme na starosti soušly Sazka Esportu www.instagram.com/sazka_esport a https://www.facebook.com/SazkaEsport.


Právě pro Sazku teď potřebujeme někoho, kdo nám bude věnovat 5 -10 hod. týdně a pomůže nám s aktuálním obsahem na FB a IG Sazka Esport. Je to práce hlavně po večerech a víkendech, jelikož potřebujeme informovat o aktuálních výsledcích, přestupech či novinkách. Hledáme samostatného člověka, který dokáže obsah nejen vymyslet, ale i vypostovat.


Jestli tě to zajímá, napiš mi na daniela@storytlrs.cz a já ti pošlu testovací zadání, kde si budeš moct vyzkoušet, jak by tvoje práce vypadala. Velkou výhodou je základní používání Photoshopu. Pokud si plácneme, můžeš začít klidně hned. 


Jdu do toho!

Komiksová bublina
nahráT CV

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto pravidel.

Díky za zprávu! Ozveme se co nejdřív.

Zprávu se nepovedlo odeslat. Vyplnili jste obě pole formuláře? Jestli ano a stejně to nefunguje, napište nám radši na ahoj@storytlrs.cz.

Nic pro tebe? Nevadí, třeba něco vymyslíme.

Další volné pozice