Facebook Ads Manager

Ahoj,

jsme digitální agentura Story TLRS. Vymýšlíme kampaně, tvoříme brand identity, stavíme weby, spravujeme sociální sítě a točíme videa. Zkrátka staráme se, aby se věci děly. Mezi naše klienty teď patří třeba Henkel, Sazka, Nestlé, Mall Pay, Herkules a další.

Do Story teď sháníme novou posilu. “Adsáka”, který se postará o kampaně našich klientů a to od návrhu výkonnostní strategie přes exekuci a optimalizaci až po vyhodnocení. Bude se jednat o kampaně primárně na Facebooku, Instagramu a LinkedInu.

Rádi bychom našli někoho, kdo není jen klasickým “klikačem”, ale umí o kampaních přemýšlet a proaktivně přicházet s vlastními návrhy. Sleduje nové funkcionality v oboru a chce je co nejdřív otestovat. Bavilo by nás, kdyby to byl někdo samostatný a zodpovědný. A taky někdo, kdo rád své vědomosti předává dál.

Nebudeme po tobě chtít, abys řešil nebo řešila projekty s klienty na přímo, ale rozhodně tě nemine intenzivní spolupráce s kolegy napříč firmou.

Hledáme teď někoho na poloviční úvazek s nástupem od ledna. Remote office/externě je také možnost, ale byli bychom rádi, kdyby ses u nás mohl nebo mohla alespoň jednou za měsíc zastavit.

Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)

Pokud se ti to líbí, pošli nám svůj životopis na nikol@storytlrs.cz a my se ti ozveme s dalším postupem. :)

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice