Frontend Developer

Ahoj,

naše vývojové studio Dev Bros dělá weby, appky a baví je všechny technologické výzvy, protože na udržování starých pořádků jsou moc mladí.

Pracujeme na různých typech webových projektů od korporátních webů, až po aplikace na míru. Používáme různé technologické stacky např. Mongo/NodeJS/VueJS nebo Symfony/TypeScript/SASS. V současné chvíli řešíme například dva zajímavé technologické projekty pro Budweiser Budvar.

Do naší party hledáme Frontend Developera, který:

Jak to u nás chodí?

K vývoji používáme samozřejmě git, máme centrální repozitáře na vlastním Gitlabu, kde děláme interní code review pro veškerý kód, který putuje na testovací prostředí nebo na produkci.

Používáme Lando, takže se nemusíš bát složitých konfigurací svého vývojového prostředí.

Děláme týdenní programovací challenge na codewars.com, které potom probíráme na pravidelných schůzkách s celým týmem.

Navíc máme půlroční vzdělávací cíle, kde se snažíme naučit se a potom implementovat novou technologii do našeho procesu/stacku, případně prohloubit naše znalosti.

Zároveň jsme hodně flexibilní a pokud máš nějakou oblíbenou technologii, která by nám usnadnila vývoj nebo přinesla něco nového, rádi ji vyzkoušíme.

Jsi náš člověk?

Právě teď hledáme někoho na full time s nástupem ihned, ale co se týče typu spolupráce a pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Důležité jsou pro nás deadliny – přes ty nejede vlak.

Pokud jsme tě zaujali a chceš s námi pracovat, ozvi se nám na daniela.koprivova@neardear.cz a nezapomeň poslat odkaz na svůj git. My ti na oplátku pošleme krátký testovací úkol, abychom poznali co v tobě je. No a když všechno půjde jako po drátkách, pozveme tě na pohovor, kde spolu probereme další detaily.

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice