Idea Maker / Senior Content Manager

Ahoj 👋 ,

v social týmu nám začíná chybět kreativní síla. Člověk s vkusem a názorem. Někdo, pro koho jsou sociální sítě obsesí a dokáže nejen vymyslet, ale taky sjednotit vizuální komunikační linku napříč marketingovými kanály.

🤔 Ptáš se, co by bylo náplní tvé práce?

🙏 Přáli bychom si najít někoho,

Plusové body získáš za jakýkoliv další přesah - styling, design, video.

Hledáme proto někoho, kdo má už pár let zkušeností na obdobné pozici ideálně v agentuře.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Je jen na tobě, jak si svoji práci zorganizuješ - nevadí nám pravidelné home office ani občasný zahraniční remote office. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;) Mrkni i na náš IG @storytlrs, abys poznal/a, co jsme zač. 💚

Nástup by byl nejpozději od prosince, pozice je to na full time.

Pokud ti tahle nabídka dává smysl, určitě se nám ozvi na nikol@storytlrs.cz. Bude tě čekat menší testovací zadání, na kterém si chceme ověřit tvoji kreativitu a poznat, jak nad věcmi přemýšlíš. Rádi ti pak na vypracované zadání dáme zpětnou vazbu a pokud v tobě uvidíme to pravé, domluvíme se na společném pohovoru.  

Těšíme se na tebe.

P. S. Diskrétnost během výběrka je u nás samozřejmostí. 😉

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice