Idea Maker

Ahoj,

v social týmu začíná chybět kreativní síla. Člověk s vkusem a názorem. Někdo, pro koho jsou sociální sítě obsesí a dokáže nejen vymyslet ale taky sjednotit vizuální komunikační linku napříč marketingovými kanály.

Ptáš se, co by bylo náplní tvé práce?

Přáli bychom si najít někoho,

Plusové bodíky získáš za jakýkoliv další přesah - styling, design, copy, video.

Co se týká pracovních podmínek, umíme být dost flexibilní. Je jen na tobě, jak si svoji práci zorganizuješ - nevadí nám pravidelné home office ani zahraniční remote office. Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)

Pokud ti tahle nabídka dává smysl, určitě se nám ozvi. Bude tě čekat menší testovací zadání, na kterém si chceme ověřit tvoji kreativitu a poznat, jak nad věcmi přemýšlíš. Rádi ti pak na vypracované zadání dáme zpětnou vazbu a pokud v tobě uvidíme to pravé, domluvíme se na společném pohovoru.  

Na konec ještě nutno říct, že hledáme někoho, kdo by mohl nastoupit v průběhu června, nejpozději začátkem července na full time.

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice