PPC Specialista

Ahoj 👋,


jsme digitální agentura Story TLRS. Vymýšlíme kampaně, tvoříme brand identity, stavíme weby, spravujeme sociální sítě a točíme videa. Zkrátka staráme se, aby se věci děly. Mezi naše klienty teď patří třeba Henkel, Sazka, Nestlé, Mall Pay, Herkules a další.


Do Story teď sháníme novou posilu. “Adsáka”, který se postará o kampaně našich klientů.


Na téhle pozici u nás budeš:

Hledáme právě tebe pokud:

Rádi bychom našli někoho, kdo není jen klasickým “klikačem”, ale umí o kampaních přemýšlet a proaktivně přicházet s vlastními návrhy. Sleduje nové funkcionality v oboru a chce je co nejdřív otestovat. Bavilo by nás, kdyby to byl někdo samostatný a zodpovědný. A taky někdo, kdo rád své vědomosti předává dál. 


Nebudeme po tobě chtít, abys řešil nebo řešila projekty s klienty na přímo, ale rozhodně tě nemine intenzivní spolupráce s kolegy napříč firmou. 


Hledáme teď někoho na full time s nástupem co nejdříve


Důležité jsou pro nás deadliny, přes ty nejede vlak, ale jinak ti dáme volnost a prostor zkoušet nové věci. A pokud budeš chtít, budeme tě posouvat dál - vzděláváme se na interních workshopech, posíláme lidi na konference nebo na nich sami přednášíme. A ty můžeš taky. Plus navíc platíme penězi i láskou. ;)

A pokud se ti budeme líbit, napiš nám na daniela.koprivova@storytlrs.cz a už se spolu nějak domluvíme. 💚

Chceš u nás pracovat?

Další volné pozice