Ikona obálky

Senior Idea Maker

New Storyteller wanted! Chceš s námi vyprávět příběhy úspěšných značek? Umíš každou story dobře podat, ale zároveň jí i dobře naslouchat? Třeba hledáme právě tebe. Omrkni náš checklist a zjisti, jestli je to ten správný match. 👇

▢ 🫶 Baví tě socky. Jakože hodně. A baví tě i ty novější in the game jako je TikTok, Snapchat, Twitch, nebo Pinterest. Chytáš se u výrazů jako CapCut, Snap Map nebo Clean Girl aesthetic.

▢ 🔥 Ujíždíš si na trendech. Tube Girl, Mob Wife nebo Be honest? Hned víš. Sleduješ je daily s potěšením a víš přesně, jak je využít v praxi. Jdeš s dobou a chceš to samé i pro své klienty.

▢ 💅 Umíš to prostě prodat. Protože příběh není příběhem, dokud se nešíří mezi lidmi. Nejsi jenom pasivní generátor dobrých nápadů, ale umíš přemýšlet i byznysově. Víš jakým stylem odargumentovat své vyprávění tak, aby ho chtěl klient nejen slyšet, ale i koupit. 

📹 Máš rád/a všechno, co se hýbe. Aka video is the king a ty si to moc dobře uvědomuješ. Nedělá ti problém přemýšlet v kontextu motion formátů, nebo třeba napsat script, který chytne za srdíčko.

▢ 💯 Jedeš out of the box. Klišé, víme. Ale je důležité, aby tvoje myšlenky nezůstávaly jenom na poli klasického content planu. Máš zkušenosti s většími kampaněmi a umíš zapnout i integrované  myšlení. Víš, jak dát každému příběhu přesah a aktivně ho protlačit i za hrany sociálních sítí. 

▢ 💪 Jsi seniorní. Ne, nemusí ti být 90, ale musíš v tom prostě umět chodit. Chápeš postupy a procesy, je na tebe spoleh, ale zároveň máš kritické myšlení, nebojíš se vystoupit a říct svůj názor. Umíš challengovat, ale i dobře motivovat. V klídečku si zorganizuješ práci a time management ovládáš na jedničku. A hlavně – když něco pokazíš, nebojíš se to přiznat. Chybovat je v pohodě, ale převzít zodpovědnost je už vyšší level.

▢ 💃 Máš ten správný energy boost. Tvůj zápal je nakažlivý, rád/a převezmeš iniciativu, jsi přirozeně proaktivní a motivovaný/á neustále posouvat práci svojí, týmu i firmy do nekonečna a ještě dál.

A hlavně jsi mega kreativní a vymýšlíš nápady, které mají ten správný plot twist! Tak co, odškrtl/a sis aspoň 6 věcí? Pak je to pravděpodobně swipe doprava a pokud jsme v tobě vzbudili zájem, checkni, co nabízíme na oplátku. 👇

  • Odměnu 50 000–65 000 Kč.
  • Multisportku (of course)!
  • 25 dní dovolené a k tomu týden vánočních prázdnin navrch.
  • Narozeninové volno (protože nikdo nechce trávit narozky v práci tbh).
  • Neomezený tarif & firemní MacBook.
  • Příspěvek na terapie nebo cestování.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost brát si home office (čti, udělá nám radost, když se v kanclu budem vídat aspoň 2-3 dny v týdnu).
  • Stylové kancly na Vinohradech.
  • Snídaně, grilovačky a výlety s týmem. 🙌 🙌 🙌

Jestli je to pořád match, tak se nám ozvi! Rádi kouknem na tvé porfolio a potkáme se s tebou třeba u kafe. Když to klikne, dáme ti k vypracování drobný úkol, abychom se pokochali tvými skills. Ale není čeho se bát, jestli máš checklist z větší části odškrtaný, dáš to levou zadní.

Tak co, odvyprávíš to s námi? 💖

Jdeš do toho?

Vyplň formulář a brzy se ti ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto pravidel.

Děkujeme! Tvoje zpráva byla úspěšně odeslaná. Brzy se ti ozveme.
Něco se nepovedlo, zkus to prosím znovu.