Pracuj ve Story TLRS

Podívej se, koho hledáme, nebo se ozvi jen tak – šikovní lidi u nás mají dveře otevřené.
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografieIlustrační fotografie

Lidi jsou to nejcennější,
co tu máme

Nebereme je jenom jako lidské zdroje a záleží nám na tom, jak se u nás mají. A s tím souvisí i benefity.

Společné akce

Jednou ročně spolu vyrazíme na hory nebo v létě chillovat na chatu. Každých pár týdnů pořádáme společný „all hands“ meeting, kde si společně ukazujeme svou práci, a připojujeme se na pravidelné snídaně s ostatními firmami ze skupiny.

Pohoda v práci i mimo ni

Každému nabízíme finanční příspěvek na osobní rozvoj nebo třeba na terapeuta. Podporujeme všechny, aby se v rámci své pracovní doby vzdělávali nebo pracovali pro nezisk. Samozřejmostí je dotovaná Multisportka.

Flexibilita a neomezený HO

Díky flexibilní pracovní době jednoduše skloubíš svůj pracovní i osobní život. Pokud splníš svoje úkoly, můžeš si udělat třeba kratší pátek nebo když potřebuješ, můžeš si cokoliv vyřídit přes den. K tomu navíc máme neomezený home office.

6 týdnů dovolené

Pět z nich můžeš využít kdykoliv během roku, ten poslední si necháváme na Vánoce, ať chodíme v novém roce do práce odpočatí.

Peníze navíc

Dobrou práci oceňujeme. Pravidelně odměňujeme ty, komu se povede něco výjimečného.
Neonové logo Story TLRS
Tým Story TLRS s pizzou

Jak to u nás vypadá?

Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu

Zjisti, jestli se ti u nás bude líbit

Uvozovky
Co tě na tvé práci baví nejvíc?
Zabávam sa tvorbou, užívam si teambuildingy, večere, kreatívne sessions, natáčania, brainstormingy a ako bonus za to dostávam výplatu.
Marek Hvolka
Marek Hvolka
Designer & Idea Maker
Uvozovky
Jaké to bylo, když jsi k nám nastupovala?
Než jsem přišla do Story, cítila jsem se ve svém pracovním životě asi takhle:🤦🏻😐🤷🏻
Občas také takhle:🤬🤯😫
A ve finále to nešlo jinak než takhle:😵💫😵💫😵💫
Nástup do Story všechno změnil. Už jsem ani nevěřila, že můžu na popis práce reagovat takhle:🥰👏🏻😍
Na výčet benefitů takhle:🤩🥳🤩
A každý den vstávat s tímto pocitem:💃🏼💃🏼💃🏼
Děkuju Story, že mě práce může bavit.
Dominika Opatřilová
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Co máš na Story TLRS nejradši?
Tady je opravdu hodně těžký říct jen jednu věc, ale zkusím to trošku obejít a řeknu, že nejradši na Story TLRS mám lidi. Na to se totiž dá navléct víc věcí. Mám skvělé kolegy, se kterými si rozumím a vždy si se vším pomůžeme. Našla jsem si mezi nimi přátele a moc ráda s nimi trávím volný čas. Stejně tak mám naprosto skvělé šéfy, kteří mě neustále posouvají dopředu a dokážou mě motivovat i v případech, kdy musím vystoupit ze své komfortní zóny a řešit něco hodně složitého nebo nepříjemného.
V neposlední řadě si moc vážím důvěry, kterou ve mě mají. Hlavně záleží na tom, aby práce byla odvedena kvalitně a včas, ale nikdo mě denně nekontroluje a neřeší, zda si potřebuji odskočit k doktorovi nebo zůstat doma na home office. A i moji klienti jsou skvělí, máme moc hezké vztahy. Story TLRS prostě úplně změnili můj pohled na slovo „práce“. Už to není povinnost, kterou si v životě musím vytrpět, abych měla co jíst. Je to pro mě radost, něco, co mě baví a naplňuje. Jsem neskutečně vděčná, že toho všeho mohu být součástí a růst společně s firmou. 💚
Veronika Havelková
Account Managerka
Uvozovky
Co tě baví na tvých kolezích?
Na kolezích mě asi nejvíc baví to, že že jsou fakt hodní a obětaví. Vím, že mě vždycky podrží a že se na ně můžu spolehnout. Je super, že se pokaždé dá všechno vyřešit v klidu a že nikdo není žádná velká hysterka nebo stresař. Baví mě, že je můžu brát i jako kamarády a bavit se s nimi i o jiných věcech, než jen o těch pracovních.
Tereza Blažejová
Art Directorka
Uvozovky
Co říkáš kamarádům, když se tě zeptají, co děláš za práci?
Vymýšľam si od rána do večera, píšem texty a zapíjam to kávou.
Katarina Sliacká
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Co tě na tvé práci baví nejvíc?
Dynamická práce, řešení problémů a učení se z nich, zodpovědnost za zadané úkoly a zlepšování rétorických schopností díky reportování práce klientům.

A co se mi líbí? Neuvěřitelně pohodlné židle, krásné kanceláře, dobrá káva, super lidi, nulová byrokracie díky skvělé systémové integraci, možnost zkráceného úvazku, díky čemuž mám dostatek času na studium VŠ, bezproblémový home office, možnost vyjadřovat svůj názor a reálně něco ovlivnit, absence pocitu, že jsem jen jeden z milionu stejných mravenců v mraveništi, individuální přístup, psi v kanceláři, získávání nového know-how a seberozvíjení pomocí kurzů a workshopů.

Antonín Hofr
Antonín Hofr
Junior Ads Specialista
Uvozovky
Kam ses za dobu ve Story posunula?
Oficiálně jsem se ve Story posunula z pozice Project Manager na pozici Account Leader. Neoficiálně jsem se díky Story posunula ještě dál. Tato firma mi dala důvěru a zodpovědnosti, díky kterým jsem si vyzkoušela práci na velkých a důležitých klientech, svěřili mi tým accountů, dali mi možnost podílet se na směřování firmy a nechali mě si šáhnout i na mezifiremní spolupráce. Za tyhle zkušenosti a nejen za ně děkuji. 💚
Nicole Svobodová
Account Leaderka
Uvozovky
Jak vypadá tvůj běžný den?
To se odvíjí od toho, jestli jsem v kanclu nebo na home office. Dny v kanceláři bývají rychlejší, hektičtější, plné meetingů, řešení i drbání. 😀 Když pracuji z domova, dny jsou naopak klidnější. Mám je rozkouskované do dalších bloků, ve kterých se soustředím vždy na jeden task, jako je psaní textů, vymýšlení nebo rešeršování. A přijde mi super, že si ve Story tyhle dny můžu kombinovat libovolně podle toho, jak zrovna potřebuji.
Lucie Očenášková
Lucka Očenášková
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Co tě drží ve Story TLRS už skoro 5 let?
Story si mě od prvního dne získalo hlavně tím, že si tady nikdo na nic nehraje a komunikujeme spolu upřímně. To vytváří přátelskou atmosféru a pocit vzájemné důvěry. Je pro mě hodně důležité mít možnost posouvat sebe i firmu a tomu je Story vždy otevřené. Díky tomu jsem se našel v account managementu a marketingu a postupně jsem se posunul na leadera account teamu. Za pár let ve Story jsem se toho strašně moc naučil a poznal jsem spoustu inspirativních lidí jak v našem týmu, tak na straně klientů.
Petr Němec
Petr Němec
Account Leader
Uvozovky
Jaké je to ve Story TLRS vést lidi?
Ve Story jsem naskočil do zavedeného fungujícího týmu zkušených Ads specialistů. Počáteční obavy z toho, jak mě přijmou, jsem ale mohl během pár dní hodit za hlavu. Jsem rád, že můžu pracovat se skvělou partou lidí, předávat jim svoje zkušenosti a zároveň se i učit od nich.
Vojtěch Karvánek
Vojtěch Karvánek
Performance Leader