Pracuj ve Story TLRS

Podívej se, koho hledáme, nebo se ozvi jen tak – šikovní lidi u nás mají dveře otevřené.
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografieIlustrační fotografie

Lidi jsou to nejcennější,
co tu máme

Nebereme je jenom jako lidské zdroje a záleží nám na tom, jak se u nás mají. A s tím souvisí i benefity.

Společné akce

Jednou ročně spolu vyrazíme na hory nebo v létě chillovat na chatu. Každých pár týdnů pořádáme společný „all hands“ meeting, kde si společně ukazujeme svou práci, a připojujeme se na pravidelné snídaně s ostatními firmami ze skupiny.

Pohoda v práci i mimo ni

Každému nabízíme finanční příspěvek na osobní rozvoj nebo třeba na terapeuta. Podporujeme všechny, aby se v rámci své pracovní doby vzdělávali nebo pracovali pro nezisk. Samozřejmostí je dotovaná Multisportka.

Flexibilita a neomezený HO

Díky flexibilní pracovní době jednoduše skloubíš svůj pracovní i osobní život. Pokud splníš svoje úkoly, můžeš si udělat třeba kratší pátek nebo když potřebuješ, můžeš si cokoliv vyřídit přes den. K tomu navíc máme neomezený home office.

6 týdnů dovolené

Pět z nich můžeš využít kdykoliv během roku, ten poslední si necháváme na Vánoce, ať chodíme v novém roce do práce odpočatí.

Peníze navíc

Dobrou práci oceňujeme. Pravidelně odměňujeme ty, komu se povede něco výjimečného.
Neonové logo Story TLRS
Tým Story TLRS s pizzou

Jak to u nás vypadá?

Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu
Fotografie z instagramu
Ikona instagramu

Zjisti, jestli se ti u nás bude líbit

Uvozovky
Co tě na tvé práci baví nejvíc?
Na pozici Accounta ve Story mě ve zkratce baví svoboda a zodpovědnost v jednom. Mám volnou ruku v tom, jak své projekty vedu, a s tím jde ruku v ruce to, že za ně mám plnou zodpovědnost. Můžu zde pracovat se skvělým týmem lidí, které jejich práce baví a nemají ji jen jako povinnost, a to je prostě vidět - jak v kolektivu, tak v kanclu. Mimo to, mi Story dává spoustu možností nejen v profesním, ale i osobním rozvoji, což se tak často nevidí.
Klára Šebková
Key Account Managerka
Uvozovky
Jaké to bylo, když jsi k nám nastupovala?
Než jsem přišla do Story, cítila jsem se ve svém pracovním životě asi takhle:🤦🏻😐🤷🏻
Občas také takhle:🤬🤯😫
A ve finále to nešlo jinak než takhle:😵💫😵💫😵💫
Nástup do Story všechno změnil. Už jsem ani nevěřila, že můžu na popis práce reagovat takhle:🥰👏🏻😍
Na výčet benefitů takhle:🤩🥳🤩
A každý den vstávat s tímto pocitem:💃🏼💃🏼💃🏼
Děkuju Story, že mě práce může bavit.
Dominika Opatřilová
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Co máš na Story TLRS nejradši?
Tady je opravdu hodně těžký říct jen jednu věc, ale zkusím to trošku obejít a řeknu, že nejradši na Story TLRS mám lidi. Na to se totiž dá navléct víc věcí. Mám skvělé kolegy, se kterými si rozumím a vždy si se vším pomůžeme. Našla jsem si mezi nimi přátele a moc ráda s nimi trávím volný čas. Stejně tak mám naprosto skvělé šéfy, kteří mě neustále posouvají dopředu a dokážou mě motivovat i v případech, kdy musím vystoupit ze své komfortní zóny a řešit něco hodně složitého, nebo nepříjemného.
V neposlední řadě si moc vážím důvěry, kterou ve mě mají. Hlavně záleží na tom, aby práce byla odvedena kvalitně a včas, ale nikdo mě denně nekontroluje a neřeší, zda si potřebuji odskočit k doktorovi, nebo zůstat doma na home office. A i moji klienti jsou skvělí, máme moc hezké vztahy. Story TLRS prostě úplně změnili můj pohled na slovo “práce”. Už to není povinnost, kterou si v životě musím vytrpět, abych měla co jíst. Je to pro mě radost, něco, co mě baví a naplňuje. Jsem neskutečně vděčná, že toho všeho mohu být součástí a růst společně s firmou. 💚
Veronika Havelková
Account Managerka
Uvozovky
Co tě baví na tvých kolezích?
Na kolezích mě asi nejvíc baví to, že jsou fakt hodní, a obětaví. Vím, že mě vždycky podrží a že se na ně můžu spolehnout. Je super, že se pokaždé dá všechno vyřešit v klidu a že nikdo není žádná velká hysterka, nebo stresař. Baví mě, že je můžu brát i jako kamarády a bavit se s nimi i o jiných věcech, než jen o těch pracovních.
Tereza Blažejová
Art Directorka
Uvozovky
Co říkáš kamarádům, když se tě zeptají, co děláš za práci?
Vymýšľam si od rána do večera, píšem texty a zapíjam to kávou.
Katarina Sliacká
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Jak se ti kombinuje práce ve Story se školou?
Zcela upřímně – jakákoliv práce na větší úvazek než pár hodin týdně se se školou kombinuje těžko. A reklamka v tomto ohledu není lepší. Jsou totiž týdny, kdy je práce málo a naopak období, kdy se ji nahromadí hrozně moc a nejde odložit nebo rozvrhnout. Na druhou stranu mi ve Story vždy vyšli vstříc a měli snahu mi vyhovět, abych zvládal školní povinnosti. Volno v průběhu zkouškového není žádný problém, pokud se řeší včas. Zvládnout se to určitě dá. Zůstává pak čistě individuální, jestli můžete a chcete investovat čas do školy na úkor práce. Jasné rozvržení času a cílů je v tomto případě klíčové, protože pokud člověk nedělá pořádně ani jedno, nikam to nepovede.
Vítek Jeřábek
Junior Copywriter
Uvozovky
Jak se ti pracuje ve Story?
Práce ve Story ti dává možnost pracovat odkudkoliv a kdykoliv. Člověk nemusí sedět v kanceláři sedm hodin, ale naopak má větší možnosti si naplánovat práci a svůj volný čas. Je super,  že jsme si tady všichni rovný a je jedno, kdo zastává jakou pozici, nebo kolik mu je. Kolektiv přijme každého a snaží se mu ihned od začátku pomáhat. Máme spolu spoustu aktivit jak online tak i offline, které nám pomáhají ještě víc tento kolektiv stmelovat. Člověk nástupem do Story nezíská jenom novou práci, ale také spoustu nových přátel.
Diana Augustinová
Ads Specialist
Uvozovky
Kam ses za dobu ve Story posunula?
Oficiálně jsem se ve Story posunula z pozice Project Manager na pozici Key Account Manager. Neoficiálně jsem se díky Story posunula ještě dál. Tato firma mi dala důvěru a zodpovědnosti, díky kterým jsem si vyzkoušela práci na velkých a důležitých klientech, svěřili mi tým accountů, dali mi možnost podílet se na směřování firmy a nechali mě si šáhnout i na mezifiremní spolupráce. Za tyhle zkušenosti a nejen za ně děkuji. 💚
Nicole Svobodová
Key Account Managerka
Uvozovky
Jak vypadá tvůj běžný den?
Žádný můj den není tak úplně běžný. Nejlíp se mi věci vymýšlí, když měním prostředí. Proto mě většinou potkáte v některé z letenských kaváren a v létě třeba v parku. Z kanceláře pracuju minimálně a Story TLRS jsem vděčná za důvěru. Jo a nejzábavnější jsou samozřejmě produkční dny. Ať už fotíme produktovky, natáčíme TV spoty nebo bláznivá videa na TikTok.
Michaela Hadašová
Senior Copywriterka & Idea Maker
Uvozovky
Co tě drží ve Story TLRS už skoro 6 let?
Dobře si pamatuju první den, kdy jsem tu začal pracovat. Měl jsem docela bobky, protože jsem neznal jedinej výraz, kterej bych jako začínající markeťák měl znát – KPI, ATL, B2B, CTA, SEO a mnoho dalších. Za prvních několik měsíců jsem párkrát změnil pozici, protože jsem se úplně nenašel a rozhodně jsem nepředváděl geniální výkony. Lidi kolem mě ale byli trpěliví a vytendrovali mi sportovního klienta Sazkabet, který mi sednul. A to natolik, že pro něj tvořím obsah nepřetržitě už 6 let. Za tu dobu jsem se hodně naučil a pozoroval, jak rostu nejen já, ale i ambice firmy, počet členů a velikost klientů. Vyhovuje mi, že ke mně vždycky přistupovali s ohledem na to, co mi jde, a díky tomu jsem se mohl pracovně najít. Mám tady velkou svobodu, ale i zodpovědnost za projekty, a to mě baví. Upřímně si myslím, že nebýt Story, tak si marketing nezamiluju.
Martin Žalud
Senior Copywriter & Idea Maker
Uvozovky
Jaké je to ve Story TLRS vést lidi?
Každý den se naučím něco nového o sobě nebo ostatních. Je to neustálý proces poznávání se. Není to vždy růžové, ale pořád je to zábava a dělá mi hroznou radost, když vidím, že se se můj tým prací baví, jsou do ní zapálení a v práci spokojení. Nejlepší na tom ale je, že jsme prostě parta kamarádů, která se navzájem podporuje a posouvá dál.
Helena Horáková
Performance Leader