TOP 5 #storyhory

Byli jsme na teambuildingu v Alpách — a bylo to boží. A protože se nám fakt stýská a zároveň se chceme pochlubit, sepsali jsme naši TOP 5ku.

Byli jsme na teambuildingu v Alpách — a bylo to boží. A protože se nám fakt stýská a zároveň se chceme pochlubit, sepsali jsme naši TOP 5ku.

1. Hory, sníh a pohodička

pretty #self-explanatory

2. Odhalili jsme naše “krycí jména”

Jestli chcete poznat lidi, s kterými pracujete, zahrajte si Krycí jména. Máloco o nich prozradí tolik, jako když mají jedním slovem spojit zdánlivě nespojitelné. To je pak pro jednu polovinu hráčů „polygon tři“ jasný mnohoúhelník, zatímco pro tu druhou tak akorát technopárty.

3. Poznávali jsme cizí kultury

Ale ne ty v jogurtu. Promítání indického trháku Dabangg nás naučilo nosit sluneční brýle za krkem a vznítilo náš obdiv k Bollywoodu.

A samozřejmě jsme okusili i trochu toho rakouství. Spezi, speckknödelsuppe, leberknödel, spätzle, bier, bier, bier

4. Podlehli jsme bizáru

Jeli jsme se mrknout do Innsbrucku a muzea Swarovski. Čekali jsme, že budeme zírat na vitríny plné předmětů s barevnými sklíčky. A ono ne. Bylo to vážně dobrý. Mega dobrý. Ruský kolo, labyrint, interaktivní umění a skluzavky pro dospělý. Zkrátka dáváme 10 z 10.

5. No, prostě to byla dobrá jízda!

Někdo to rozjel na svahu, někdo a sáňkách (6 km lesem dolů!), někdo na playstationu (NHL a FIFA ftw) a někdo — každý — večer (mrk mrk).

Tak nebo tak, bylo důležitý, že jsme byli spolu a bylo to skvělý.

Už se těšíme na léto. Moře + sluníčko + #storyfml = ❤

btw. pokud chceš víc fotek, podívej se do našeho analogovýho alba


Nikola Světlíková

Autor

Nikola Světlíková

Copywriter

LinkedIn

Další články z našeho blogu

Všechny články