Nepracujeme pro značky, ale s nimi. Podívejte se, co už máme za sebou.

Sociální sítě

Vyhrajeme si s vaším Facebookem i LinkedInem

Buďte vidět. Vezmeme si na starost vaši komunikaci a zařídíme, aby měla výsledky. V týmu máme kreativce, analytiky i stratégy – a ti pro vaše profily udělají první poslední.

Online i offline kampaně

Bude se o vás mluvit

Pomůžeme vám najít jasnou myšlenku a odvyprávět ji tak, aby si našla cestu k těm správným lidem. Ať jde o menší internetovou aktivačku nebo velkou kampaň se vším všudy.

Branding a CI

Dáme vaší značce nový směr i tvář

Někdy je lepší začít pěkně od podlahy. Pomůžeme vám nastavit jasnou strategii a navrhneme novou vizuální identitu. Díky tomu vás zákazníci poznají na první dobrou.

Web/app development

Navrhneme, vyvineme, otestujeme

Máme za sebou spousty webovek i několik sofistikovaných aplikací. Stejně jako u všech ostatních projektů nás ale bude nejdřív zajímat, jaký řešíme problém a komu tím prospějeme.

Product development

Přivádíme produkty na trh

Tvoříme hlavně v digitálu, ale někdy se pustíme i do práce v reálném světě. V krásné vinohradské vile jsme založili coworking K10, vytvořili mu identitu a postarali se o publicitu.

Foto a video

Klidně i do televize

Naše produkce VNV Productions zvládne rychlé focení v terénu i velké natáčení. Vše vymyslíme tak, abyste byli před svými zákazníky za hvězdy. Umíme i interaktivní a personalizovaná videa.

Poznejte Story TLRS

Příběhy baví, ale také skvělé prodávají. Vytvoříme pro vás proto takový obsah, který si vaši zákazníci zamiluji a který hlavně splní všechny vaše cíle.
Více o nás
Kontakt
Adéla Marešová