K10

Komiksová bublina

K10 je moderní coworkingový prostor západního stylu, jenž v prostředí vily na pražských Vinohradech nabízí nejen sdílený pracovní prostor, ale i možnost potkat spoustu profesionálů, kteří společně sdílí své zkušenosti a know-how.

Požadavek klienta

Hlavním úkolem při vzniku projektu K10 bylo najít vyhovující pracovní prostory a ukotvit nově vznikající značku na trhu. Součástí spolupráce bylo nejen definování nové grafické identity, vznik webu a profilů na sociálních sítích, ale také celková péče o online i offline publicitu K10.

Story TLRS řešení

Na rovinu: K10 je tak trochu náš projekt, takže jsme logicky tomuhle “start-upu” nejprve hledali útulný přístřešek, který nám poskytla půvabná vinohradská vila na Koperníkově 10. Proto K10! Díky přehlednému webu a kvalitnímu marketingu se nám podařilo naplnit kapacitu K10 během neuvěřitelně krátké doby – tři měsíce od spuštění. Žlutočerný prapor K10 jsme vztyčili i na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube a Twitter), kde se našim fanouškům snažíme přiblížit, jak vypadá pracovní i kulturní život ve vile K10.

2 380 +

Komiksová bublina

Počet fanoušků na Facebooku

470

Komiksová bublina

Počet fanoušků na Instagramu

600

Komiksová bublina

Počet odběratelů newsletteru s téměř 50% open rate

Chci projekt od Story TLRS

Jako součást komunikační skupiny Near & Dear máme přesah do PR, foto a video produkce, strategií a konceptů, takže pro nás není žádná výzva moc velká.
Napište nám
Adéla Marešová
Šipka vlevo
Zpět na případovky